Медичне страхування для виїзду за кордон в Полтаві

Медичне страхування для виїзду за кордон

Шановні співгромадяни пропонуємо скористатись послугами з оформлення медичне страхування для виїзду за кордон.

Замовити поліс та оформити Медичне страхування для виїзду за кордон, дізнатися деталі ви зможете зателефонувавши: Vodafone 050 2239743,  Kyivstar 098 391-9305, ми працюємо з  понеділка по суботу з 10 до 17.

  Будемо ради вам запропонувати:

 • Медичне страхування для виїзду за кордон в режимі Без Віз СК GUARDIAN
 • Медичне страхування для візових центрів посольств різних країн
 • Страхування для робочої візи категорії D Польща PZU та GUARDIAN
 • Страхування для робочої візи в Чехію та оформлення ВНЖ з перекладом договору страхування.

Медичне страхування для виїзду за кордон в Полтаві для робочої візи категорії D Польща. Страхові тарифи СК PZU та GUARDIAN в Полтаві ціна:

 • 90/365 днів — 450 грн.
 • 180/365 днів — 600 грн.
 • 365/365 днів — 1100 грн.

Для оформлення страхового полісу вам потрібно мати дійсний закордонний паспорт громадянина України, постійну прописку на теріторіїї України. Страхування надається тільки акредитованими в посольстві Польщі страховими компаніями, а саме:  PZU та GUARDIAN

Страхування  для робочої візи Чехія — потребує додатково виконання умов консульского відділу — страховий поліс повинен містити переклад договору страхування на Чеську мову, та сам поліс повинен бути з двох частин:

 •  30/365 днів — 400 грн.
 • 180/365 днів — 1200 грн.
 • 365/365 днів — 2200 грн.

* Страхова сума на медичні витрати 60000 євро.

* Франшиза = 0 * До страховки додається квитанція

* Додається переклад договору страхування на Чеську мову та переклад загальних умов страхування.

Медичне страхування для виїзду за кордон в Полтаві для подорожей в режимі Без Віз ціна:

 • 30/365 днів — від 180 грн. (мінімальна вартість договору)
 • 30/365 днів — від 250 грн.
 • 60/365 днів — від 350 грн.

* Страхова сума на медичні витрати 30000 євро.* До страховки додається квитанція*

Ці страхови поліси  для поїздок за біометричними паспортами по безвізу.

Страховка для визы в Польшу.

Оформление приглашения на работу в Польшу на 3 месяц, на 6 месяцев, на 9 месяцев на 12 месяцев

ВАЖЛИВО!!! Ми є  офіційними представниками страхових фірм, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців. Страховий захист надається відповідно «Рішення Ради ЄС/2004/17/EG щодо медичного страхування подорожуючих осіб».

ВАЖЛИВА ДОВІДКА ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ:

З 11 червня 2017 року українці можуть користуватися всіма перевагами безвізового режиму з країнами Європи. Насамперед це дає свободу пересування та звільняє від необхідності збирати цілий пакет документів для візи. Однак існують деякі правила, дотримання яких зробить вашу поїздку за кордон максимально комфортною.

Документи, які потрібно мати під час проходження пункту міграційного контролю:

 — Біометричний закордонний паспорт. Якщо паспорт ще старого зразка, без чіпа, в ньому повинна бути діюча шенгенська віза. Якщо ви подорожуєте з дітьми, у них також мають  бути окремі  паспорти або  віза.

 — Зворотній квиток або квиток для виїзду в іншу країну.

— Залежно від мети подорожі у вас можуть запитати про бронювання готелю або запрошення. Запрошення може бути написаним у довільній формі, але обов’язково  має містити контактні дані приймаючої сторони.

 — Докази наявності коштів у сумі, достатній для проживання у зазначений період перебування за кордоном. Кожна країна встановлює свою мінімальну суму проживання: зазвичай це 30–90 євро на день. Деякі країни кожен випадок розглядають індивідуально. Якщо немає підтвердженого і проплаченого проживання, обов’язкова сума може збільшитись. Кошти можуть бути у вигляді готівки, однак краще відкрити рахунок у надійному банку. Для уникнення подвійної конвертації під час проведення безготівкових розрахунків краще відразу відкривати рахунок у євро. Перевірку наявності коштів можуть провести за допомогою інтернет-банкінгу чи дзвінка в банк, що видав картку.

— Якщо неповнолітні діти подорожують тільки з одним із батьків, потрібендозвіл на виїзд від іншого.

— Якщо ви подорожуєте автомобілем, окрім біометричного паспорту, потрібно мати водійські права міжнародного зразка, документи на машину та договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника авто (Грін карту).

— Щодо Медичного страхування для виїзду за кордон, то, згідно з правилами безвізу, вона не входить до переліку обов’язкових документів. Однак у деяких випадках її наявність  необхідна.

Кому і коли потрібно придбати поліс туристичного страхування?

Медичне страхування для виїзду за кордон —  гарантія того, що у разі настання проблеми ви не залишитеся з нею сам на сам. Крім того, що медичне обслуговування в країнах Європи дороге, потрібно ще й розібратися, куди телефонувати чи їхати у випадку потреби. А зі страховим полісом від надійного страховика —  ви отримаєте допомогу вчасно і якісно.

Медична страховка для виїзду за кордон необхідна, якщо ви подорожуєте з дітьми або плануєте займатися діяльністю, що пов’язана з ризиком для здоров’я: дайвінгом, гірськолижним спортом та ін. Також якщо у вас не біометричний паспорт і потрібно відкривати візу, без обов’язкового туристичного страхування не обійтися.

Страхування подорожуючих за кордон може включати не тільки медичне обслуговування чи допомогу у разі нещасного випадку, а й надання компенсації при ануляції подорожі. Погодьтесь, що  нерідко відпочинок планується заздалегідь, коли ціни найнижчі, а передбачити події, що можуть статися за кілька місяців, досить важко.

Ціна страховки для виїзду за кордон залежить від багатьох чинників: терміну перебування, віку страхувальника, виду відпочинку, наявності додаткових опцій. Вартість медичного страхування для виїзду за кордон у різних страхових компаній може відрізнятися у 2–2,5 рази. Купуючи страховий поліс, перевагу краще надати тій компанії, яка має представництво або надійного партнера саме в тій країні, куди ви плануєте їхати.

Замовити поліс та оформити Медичне страхування для виїзду за кордон, дізнатися деталі ви зможете зателефонувавши: Vodafone 050 2239743, Kyivstar 098 391-9305, ми працюємо з понеділка по суботу з 10 до 17.

Тарифи вказані на 01.03.2019, можливі зміни в вартості. Вартість уточнюйте при замовленні.

RUS

Медицинское страхование для выезда за границу граждан Украины в Полтаве.

Уважаемые сограждане предлагаем воспользоваться услугами по медицинскому страхованию для путешествий за границу в Полтаве. Среди наших предложений:

 • Страхование для путешествий в режиме Без Виз
 • Оформление страховых полисов  для визовых центров посольств разных стран
 • Страховые полисы для рабочей визы категории D Польша PZU и GUARDIAN
 • Страхование для рабочей визы / рабочей карты в Чехию и оформления ВНЖ.

Заказать полис медицинского страхования в Полтаве и узнать детали вы сможете по телефонам Vodafone 050 2239743,  Kyivstar 096 235-4499, рады вас видетьс понедельника по субботу с 10 до 17.

Медицинское страхование в Полтаве для рабочей визы категории D Польша. Страховые тарифы СК PZU и GUARDIAN в Полтаве цена:

    90/365 дней — 450 грн.
    180/365 дней — 600 грн.
    365/365 дней — 1100 грн.

Для оформления страхового полиса вам нужно иметь действительный загранпаспорт гражданина Украины. А так же постоянную прописку на териториии Украины. Страхование предоставляется только аккредитованными в посольстве Польши страховыми компаниями, а именно: СК PZU и GUARDIAN

Страхование для рабочей визы Чехия — требует дополнительно выполнения условий консульского отдела.Страховой полис должен содержать перевод договора страхования в Чешскую язык.

     30/365 дней — 400 грн.
180/365 дней — 1200 грн.
365/365 дней — 2200 грн.

* Страховая сумма на медицинские расходы 60 000 евро.

* Франшиза = 0 * К страховки добавляется квитанция

* Прилагается перевод договора страхования в Чешскую язык и перевод общих условий страхования.

Медицинское страхование в Полтаве для путешествий в режиме Без Виз цена:

30/365 дней — от 180 грн. (Минимальная стоимость договора)
30/365 дней — от 250 грн.
60/365 дней — от 350 грн.

* Страховая сумма на медицинские расходы 30 000 евро. * К страховки добавляется квитанция *

Эти страховым полисы для поездок по биометрическим паспортам по Безвизовые.

ВАЖНО !!! Мы являемся официальными представителями страховых компаний, полисы которых отвечают требованиям, указанным в Законе об иностранцах. Страховая защита предоставляется соответственно «Решение Совета ЕС / 2004/17 / EG по медицинскому страхованию путешествующих лиц».

СПРАВКА ДЛЯ ПУТЕШЕСТВУЮЩИХ ПО БИОМЕТРИЧЕСКОМУ ПАСПОРТУ:

С 11 июня 2017 украинцы могут пользоваться всеми преимуществами безвизового режима со странами Европы. Прежде всего это дает свободу передвижения и освобождает от необходимости собирать целый пакет документов для получения визы. Однако существуют некоторые правила, соблюдение которых сделает вашу поездку за границу максимально комфортной.

Документы, которые нужно иметь при прохождении пункта миграционного контроля:

— Биометрический паспорт. Если паспорт еще старого образца, без чипа, в нем должна быть действующая шенгенская виза. Если вы путешествуете с детьми, в них также должны быть отдельные биометрические паспорта или открыта виза.

— Обратный билет или билет для выезда в другую страну.

— В зависимости от цели путешествия у вас могут спросить о бронировании отеля или приглашение от родственников или деловых партнеров. Приглашение может быть написано в произвольной форме, но обязательно должен содержать контактные данные принимающей стороны.

— доказательства наличия средств в сумме, достаточной для проживания в указанный период пребывания за границей. Каждая страна устанавливает свою минимальную сумму проживания: обычно это 30-90 евро в день. Некоторые страны каждый случай рассматривают индивидуально. Если нет подтвержденного и проплаченного проживания, обязательная сумма может увеличиться. Средства могут быть в виде наличности, однако лучше открыть счет в надежном банке и получить карту. Во избежание двойной конвертации лучше открывать счет в евро. Проверку наличия средств могут провести с помощью интернет-банкинга или звонка в банк, выдавший карту.

— Если несовершеннолетние дети путешествуют только с одним из родителей, понадобиться разрешение на  выезд от другого.

— Если вы путешествуете автомобилем, кроме биометрического паспорта, нужно иметь водительские права международного образца. Документы на машину и договор обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельца авто (Грин карту).

— По страховки для выезда за границу, то, согласно правилам безвизовых, она не входит в перечень документов. Однако в некоторых случаях ее наличие необходимо.

Кому и когда нужно приобрести полис туристического страхования?

Медицинское страхование для выезда за границу — это гарантия того, что в случае наступления проблемы вы не останетесь с ней один на один. Кроме того, что медицинское обслуживание в странах Европы дорогое.  Нужно разобраться,  куда звонить или ехать в случае необходимости. Со страховым полисом от надежного страховщика — вы получите помощь вовремя и качественно.

Страховка для выезда за границу необходима, если вы путешествуете с детьми или планируете заниматься деятельностью, связанной с риском для здоровья. Такие как: дайвингом, горнолыжным спортом и др. Также если у вас не биометрический паспорт и нужно открывать визу, без обязательного туристического страхования не обойтись.

Страхование выезжающих за рубеж может включать не только медицинское обслуживание или помощь при несчастном случае. Так же и предоставление компенсации при аннуляции путешествия. Ведь нередко отдых планируется заранее, когда цены низкие, а предсказать события, которые могут произойти за несколько месяцев, довольно трудно.

Заказать полис медицинского страхования в Полтаве и узнать детали вы сможете по телефонам Vodafone 050 2239743, Kyivstar 096 235-4499, рады вас видетьс понедельника по субботу с 10 до 17.

Тарифы указаны на 01.03.2019, возможные изменения в стоимости. Стоимость уточняйте при заказе.

Добавить комментарий